Synology DS413 Test: NAS accessibe, kompletne i wydajne

Synology DS413

Synology DS413Jak zwykle, Synology odnawia swoje zakresy przez „łożyska”. Zatem DS213 i DS413 przyjść do remontu segment producent średnicy. Przebudowa bez rewolucji, ale musi umożliwiać tajwańskich udowodnić, że nawet wtedy, gdy jeden jest liderem na rynku, masz na to pytanie. W tym przypadku stawiamy na cztery płyty modelowej producenta - ten DS413 - ale można stosować te same wnioski przedstawiła dwa dyski, z DS213 +.

Przegląd

strona projektu, nie możemy powiedzieć, że Synology jest najbardziej oryginalnych budowniczych. Tajwański ufa pewnością funkcjonalny design, ale trochę z naszych produktów oraz DS413 jest doskonałym przykładem tej względnej surowości: jest to dobry mały czarny blok, nie daleko od idealnego sześcianu. Niektóre żal ten brak „szaleństwa”, gdy inni zamiast chwalić prostotę i skuteczność takiego projektu. Należy zdawać sobie sprawę, że przy niewielkich drzwi i cztery kołyski (z tworzywa sztucznego) można łatwo wyjąć, The DS413 stanowi model komfortu podczas montażu. Prostota wymaga, to nie jest kwestia oferując ekran LCD oraz informacje przekazane dla użytkownika jest ograniczony do kilku diod LED. Nie gniazdo eSATA z przodu, a on musi być zadowoleni z jednego portu USB (czyli więcej niż 2,0): Synology wykonanej pracy, ale jest nieco zbyt mądry.

Synology DS413
główne cechy
edytorFreescale QorIQ P1022
częstotliwość1.067 GHz
pamięć1GB
dostawazewnętrzny
wentylacja2 x 92 mm
wymiary165x203x233 mm
waga2,03 kg
gwarancja2 lata
Disk Subsystem
Sprzedane „goły”tak
jagody4x 3,5"
hotswaptak
standardy RAID0/1/5/6/10 / JBOD
migracji RAIDtak
Tomy „zewnętrzne”
porty USBUSB2 1/2 USB3
porty eSATA1
zarządzanie FAT32tak
zarządzanie NTFStak
Podsystem sieć
interfejs1x Gigabit
wyłączniknie
Wifinie
protokoły siecioweAFP, SMB, FTP, NFS
szyfrowanieHTTPS, FTP SSL / TLS
Pozostałe usługi
serwer WWWtak
pliki do pobraniaFTP, HTTP, torrent
Print Servertak
serwer mediówDLNA, iTunes, Zdjęcia, UPnP
dynamiczny IPtak
zarządzanie kameraTak, IP 16
Zarządzanie kontyngentamiużytkownik
Dostęp Web Filetak
językfrancuski
Odsyłając DS413, odkrywamy pewne dodatkowe elementy, ale publiczność czuje poziomu dostępnych złącza: 1x eSATA, 2x USB i 1x Gigabit. Ponownie, nie ma miejsca na zbędne. Powiedział, że to nam odpowiada bardzo dobrze do tego stopnia, że ​​będzie zawierać niektóre ceny DS413. Chcemy również, aby zobaczyć Synology skupić się na podstawach, oferując dwa wentylatory 92 mm: oni też bardzo skutecznie chłodzić dyski twarde bez bycia zauważonym, idealny dla osób / MSP. Wreszcie, warto wyjaśnić, że jak zwykle, Synology opiera się na zewnętrznego transformatora do zasilania DS413: tuż nad kablami oczywiście, ale mniejsze wymiary dla NAS.

w rzeczywistości

Synology DS413W sposób Iomega i QNAP, Synology oferuje tylko jeden interfejs dla wszystkich swoich produktów. Ten sam akapit jest powielany na DS409 Slim, DS411 + II, DS413 + i DS1512.

Uwaga dziwnego. Prawdopodobnie już rozumieć z przeczytaniu poprzednich stron w tym łapanki, ale Synology opracowała interfejs, który nie zawaha się opisać jako mały cud. Całkowicie Ajax, jest to model w swoim rodzaju z niezwykłą organizację jednak wielu odcinkach i oczywiście zdolność mieć to wszystko w języku Moliera. Ustanowienie NAS ma realne trudności przy użyciu narzędzia opracowane przez firmę Synology. Następnie można korzystać z przeglądarki, jak każdy inny NAS, jeśli nie to rzeczy stają się jasne: rzeczy nie może być bardziej jasne, nawet jeśli to zajmuje trochę czasu, aby strawić wszystkie dostępne funkcje, Synology naprawdę zrobić rzeczy.

Funkcji Synology NAS faktycznie nie stawi się i na pewno jednymi z najbardziej wszechstronnych naszego rekordu. Kompatybilny z większością formatów audio, jak wideo, są one doskonałe treści multimedialne stacje radiowe. Pod względem pobrania, oni dostosować do FTP, HTTP, BitTorrent i eDonkey niedawno z najbardziej użytecznych opcji i rozpoznaje najbardziej wyczerpującą listę protokołów sieciowych (AFP, SMB, FTP, NFS), dzięki czemu każdy może znaleźć but pasuje. serwer wydruku, serwer iTunes, serwer poczty i serwer WWW są oczywiście program podczas zarządzania kamerami IP jest najbardziej kompletnym chwili. Wreszcie, obecność wielu złączy pozwala rozważyć wiele połączeń, wiedząc, że te urządzenia zewnętrzne są zawsze w pełni rozpoznane.

Synology DSM v4.1 Synology DSM v4.1 Synology DSM v4.1


występy

Wydajność: Synology DS413 dziesiątki

Co o wydajności NAS w praktyce? Co nadaje mu konkurować? Nie jest szyfrowana i porównano wyniki w następujących stron:

  • transfery danych RAID 1 / RAID 5
  • Hałas i zużycie ciepła


Nasza opinia

Aby być całkiem szczery, trudne do krytyki tego DS413. Oczywiście wolelibyśmy, aby zobaczyć trochę Synology przedsiębiorczy, ale SIN doskonale spełnia swoje zadanie i to jest w końcu najważniejsze. Prawdopodobnie nie jest to najtańszy produkt dostępny na rynku, ale jego wydajność, zarządzanie termiczne, jego rozsądne hałas, funkcjonalność i interfejs są niezrównane. Po raz kolejny, Synology oferuje nam jakość NAS, które powinny zachwycą swoich przyszłych właścicieli.

Synology DS413 Synology DS413 Synology DS413

Synology DS413

Najbardziej niezwykły interfejs + + + Wykończenie wysokiej wydajności agréableLes amortyzacja Mało nouveautés- trochę élevé4Performances Cenacechyinterfejs

miniaturowy NAS

Chcesz wiedzieć więcej?

W zależności od marki, NAS nie posiada te same funkcje. Mamy przegląd najczęściej zintegrowanych usług.
  • Niektóre ważne przypomnienia
  • Aktualizacja dotycząca usług na pokładzie

Edytowany na 17/12/2014 o 9:54