Promocja na Joe komórkowy: nieograniczone rozmowy i 1 GB internetu za 5 euro / miesiąc

Joe Komórka poinformowała o wprowadzeniu na rynek ciekawą ofertą promocyjną, aby otrzymać kompletny pakiet za 5 euro / miesiąc przez 6 miesięcy.

Od dziś aż do 30 września, konsumenci, którzy nie są już klientami Joe Mobile możesz skorzystać z hojnym 66% zniżki na jednym z najbardziej popularnych kombinacji pakietu konfigurowalny.

Cena pakietu obejmuje połączenia, SMS i MMS, a także 1 GB nieograniczona Internet H + jest rzeczywiście podzielony przez trzy pierwsze sześć miesięcy, gdyż opłata 5 euro / miesiąc zamiast 15.

Joe Komórka Logo
Oferta Joe komórkowych jest w odpowiednim czasie, na dwa miesiące przed upływem konkurencyjnej oferty promocyjnej, która przyciąga wielu konsumentów: w grudniu ubiegłego roku SFR oferowanego pakietu Red 3GB na 12 € / miesiąc zamiast 20 na rok. Beneficjentami tej oferty mogą więc teraz przejść do Joe komórkowego, aby nadal korzystać z preferencyjnej stawki.

Można zapisać się do tej oferty z promocyjnym kodem „PERSO5” lub bezpośrednio za pomocą tego linku i znaleźć wszystkie nasze dobre plany SFR.

Joe Komórka Promocja wrzesień 2014Edytowany na 03/08/2015 o 11:57