Darmowa aktualizacja dla posiadaczy Destinator 6 Destinator PN oprogramowania 5 GPS

Niemiecki Destinator właśnie ogłosił. wersja oprogramowania Destinator 6 jest obecnie dostępna za darmo dla wszystkich rec

Niemiecki Destinator właśnie ogłosił. wersja oprogramowania Destinator 6 jest już dostępny dla wszystkich ostatnich właścicieli wersji 5 z nim marki ci.Première który rozwija nawigacji GPS i oprogramowanie, które zapewnia skuteczną kontrolę nad czasie sprzedawanych produktów teraz kilka miesięcy, Destinator ogłosił, że dla użytkowników, którzy nabywają oprogramowanie nawigacyjne Assisted GPS 5 w Destinator PN 2006 można uaktualnić do wersji 6 ... oprogramowania i to za darmo.

Jednakże, jeżeli oprogramowanie do nawigacji GPS wspomagany Destinator 6 jest rzeczywiście dostępne, pozwoli używać map cyfrowych wyposażonych w starej wersji, zaktualizowane mapy nie są do pobrania i dlatego muszą być nabywane oddzielnie.

Niemniej jednak, korzystanie z wersji 6 Destinator oprogramowania do nawigacji GPS nadal będą mogli korzystać z nowego interfejsu nawigacji, a przede wszystkim jego obliczeń najszybszych tras.

Zauważ, że Asus powinien także udostępnić wkrótce podobną aktualizację dla Pocket PC GPS Asus A632 i A636.

imagenetecoEdytowany na 09/26/2017 o 4:06 P.M.