Darmowe gry: najlepsze gry strategia / zarządzania


Dobre darmowe gry dostępne na wszystkich obszarach. Mamy już przedstawiony nietypowe gry akcji, wolny wybór fps jakieś „logiczne” do pracy swoje neurony i gier sportowych na rozprostowanie nóg wirtualnie. Tym razem skupimy się na gatunek nieco bardziej skoncentrowany, ale wciąż ma swoich zwolenników: strategia i zarządzanie gier.

Płeć jest w rzeczywistości dość rozległe i obejmuje kilka podkategorie: Gry strategiczne „starej szkoły” z kolei, odziedziczone WarGames na papierze i gra strategiczna czasu rzeczywistego w tradycji Warcraft lub Command & Podbić. Nieco podobne do tego rodzaju, nawet jeżeli zawierają one pewne niuanse, musimy również obejmować zarządzanie gier inspirowanych szczególnie cywilizacji. Wszystkie te gry mają darmowe odpowiedniki, często za darmo, a często wyjątkową jakość. Oto wybór niektórych z nich, które wydają rasistowskie.

Warzone 2100


Warzone 2100 Jest to gra strategiczna w czasie rzeczywistym 3D opublikowanym w 1999 roku przez Eidos. Ku uciesze miłośników tego gatunku, jego rozwój był ścigany GPL dostępnego dla Windows, Mac i Linux oczywiście. scenariusz Side, pozostajemy w klasyczne, wszystko dzieje się w przyszłości, na początku dwudziestego drugiego wieku i oczywiście po wojnie nuklearnej. Twoim celem jest zarówno budować swoją bazę, natomiast czerpania maksymalnych surowce do tworzenia jednostek bojowych do końca i pozostawić do podbić świat. Starzenie grafiki, ale do zaakceptowania nie zmienia w żaden sposób na rozgrywkę. Wręcz przeciwnie, strony w trybie multiplayer będzie akceptować maszyn z niewielką wydajność. Nostalgiczny remémoreront być szczęśliwym, jednym z pierwszych RTS umożliwiających dostosowanie jednostek. Ten klasyczny, którego zaletą jest wolny, lekki i wieloplatformowy jest odkryć pilnie!

  • Pobierz Warzone 2100 dla Windows
  • Pobierz Warzone 2100 for Mac
  • Pobierz Warzone 2100 dla Linuksa
Darmowe gry: najlepsze gry strategia / zarządzania

Battle for Wesnoth


Odniesienie do wolnej gry, Battle for Wesnoth Jest to klasyczna gra wojenna charakteryzuje atmosfera „fantazji” i grając z kolei na mapie złożonej z sześciokątów. Choć trochę stary w jego konstrukcji, to w dalszym ciągu być starannie opracowane z ładną grafiką i zupełnie intuicyjną rozgrywkę. Scenariusz jest prosty, ale skuteczny, ponieważ jest to po prostu zabić lidera wroga, aby wygrać bitwę. Mając to na uwadze, można rekrutować jednostki oszczędnie, aby dostosować je do swojego zamku, którego przestrzeń jest ograniczona. Po każdej kampanii, jednostki, które przeżyły zostaną zapisane i zostaną przypomniane w kolejnych bitwach i oczywiście można skorzystać z ich doświadczenia. To dobry zadowalający klasyczną solo lub tryb multiplayer i zapewnia wiele godzin zabawy jest, aby spróbować!


  • Pobierz Battle for Wesnoth dla Windows
  • Pobierz Battle for Wesnoth dla Mac
Darmowe gry: najlepsze gry strategia / zarządzania


Freeciv


Freeciv Jest to długi projekt, którego port jest ku uciesze swoich użytkowników Windows Linux zapewniona poprzez Mac OS i Amigi. idealny klon teraz klasycznej Civilization II Ostrożnie powtarza zasad i koncepcji. Ostatecznym celem po prostu stać się najpotężniejszą cywilizacją. Chociaż łatwo pozwalając gry z komputerem, jego działanie sieci „klient-serwer” będą płonące gry z przyjaciółmi. Wolny, ekscytujące i całkowicie przetłumaczone na język francuski, grywalna strategia turowa jest oczywiście zdecydowanie zalecane.

  • Pobierz Freeciv dla Windows
  • Pobierz Freeciv for Mac
Darmowe gry: najlepsze gry strategia / zarządzania

Glest


W wierszu Warcraft III, gra strategiczna w czasie rzeczywistym, całkowicie za darmo. Scenariusz podobnie jak Celem gry jest oparta na modelach, które okazały się skuteczne. Należy skorzystać z początku wybierając swoją stronę, a mianowicie, że magii lub technologii. Rezultatem jest oczywiste, trzeba zniszczyć drugą stronę przy jednoczesnym prosperować. Aby to osiągnąć, można wyodrębnić dostępne surowce i będą zmuszeni do Excela w budownictwie. Każda grupa ma oczywiście swoje zalety, "technicy" będzie się specjalizować w tworzeniu łuczników jednostki typu lub machiny wojenne jak katapulty. Magowie z kolei rozwijać Archmages i przywoływać demony i smoki. Chociaż klasyczny, formuła jest nadal skuteczne zwłaszcza jako silnik 3D jest bardzo udany i trzeba będzie tryby gry solo i multiplayer. Aby dowiedzieć się, czy to nie jest już gotowe!

  • Pobierz Glest systemu Windows
Darmowe gry: najlepsze gry strategia / zarządzania następna strona > Edytowany na 13/12/2010 o 4:47 P.M.