Asus Xonar Phoebus karta dźwiękowa dla ostatecznego graczy?

Rozczarowany bardzo przeciętnego rzecz Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty, nie oparły się pokusie, aby przetestować ten nowy Asus Podpisano: Xonar Phoebus. Należący do ROG Range (Republic of Gamers) marki, karta dźwiękowa 7.1 jest dla fanów gier wideo, takich jak Recon3D Fatal1ty. Jego cena jest ogłoszony nieznacznie wyższy (180 € vs 150 €), ale Asus oferuje wiele zalet, że to co Entice. Piasek do esgourdes lub odwołanie w tworzeniu?

Asus Xonar Phoebus map1 Asus Xonar Phoebus box
Xonar Phoebus Asus, zakres ROG

Jeśli karta Creative opuścił nas głodny, artykuł wywołał swoją pasję, która, szczerze mówiąc, zaskoczyła nas. Nie sądziłem, że kartę dźwiękową, z wyjątkiem modeli plusy Oczywiście, jak mogłoby zainteresować naszymi drodzy czytelnicy. Nie szkodzi, że jest z entuzjazmem, że zdecydowaliśmy się umieścić Xonar Phoebus do tej samej baterii testów. Asus odda coup de grace do prowadzenia twórczego ważone w skrzydła? Polowanie trwa! Tutaj znajdziemy nasze płyty głównej Asus P6X58D Premium Realtek ALC889 świadka ze zintegrowanego chipsetu, karty Sound Blaster Fatal1ty Recond3D i odniesienie w firmie Creative ucieleśnione przez Sound Blaster X-Fi Titanium HD. Wszystkie te osoby zostaną podłączone do dźwięku przez zestaw 5.1 Logitech Z906.

Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty zawodowe Creative X-Fi Titanium HD Logitech Z906 razem
Sound Blaster Recon3D Fatal1ty i X-Fi Titanium HD oraz zestaw Logitech Z906 następna strona > Edytowany na 03/18/2013 o godzinie 16:30