Aplikacja myCanal dostępny TV Android

Grupa Canal Plus stara się odzyskać klientów poprzez udostępnienie go na większej liczbie platform. MyCanal aplikacja została uruchomiona we Francji, a jeśli jest on dostępny tylko dla AppleTV ona prowadzona tylko na Androidzie. Co uczynić go dostępnym dla jak największej liczby.

Z myCanal aplikacji, jest to świat, który otwiera CanalPlus bez konieczności stosowania zewnętrznego dekodera. Przez minusy, to nadal wymaga subskrypcji francuskich usług płatnej telewizji.

MyCanal przybywa na Androida


MyCanal aplikacja była dostępna dla użytkowników urządzeń Apple: to było do pobrania za darmo z Apple Store. Oczywiście, jeśli aplikacja jest darmowa subskrypcja nie jest: model biznesowy pozostaje, że od abonamentu Canal Plus, który od 2017 roku nie jest już wyjątkowy, ale oferuje różne pakiety do lepszego dopasowania popytu użytkowników.

Od 31 stycznia 2017 roku, a Stopniowo myCanal aplikacja zostanie rozmieszczony na Android TV i innych urządzeń z systemem Android. Aktualizacja dotkniętych tą nowością jest 3,0,0,36, że drzwi, więc zastosowanie w urządzeniach pracujących z OS Google. Ponownie, aplikacja jest do pobrania w Sklepie Play, ale abonament jest niezbędny do korzystania z kanałów.

mycanal

Nie potrzeba dekodera z aplikacją myCanal


Innowacja, Canal Plus jest w stanie zaoferować swoje kanały do ​​wszystkich osób, bez konieczności ich nie potrzebują dekoder: nadawanie przez Internet, który umożliwia oglądanie telewizji na wszystkich urządzeniach telewizory podłączone do tabletek poprzez smartfony.

  • Odkryj także Canal + kod promocyjny oferowany przez nasz wybór grotów

MyCanal oferuje do oglądania kanałów platformy Freeview, ale także, płatna, grupa a oferta odtworzyć kilka tysięcy programów. Cyfrowy punktem zwrotnym, który może sprawić, że różnica dla zaszyfrowanego ciąg znaków, który usiłuje odzyskać klientów i ciąg strat kwartalnych.

  • Ultra HD Canal + będzie nadawać na młodych Papieża "4K"
  • Kanał rewolucjonizuje swoją ofertę tańsze i dostosowane
  • Vincent Bolloré stawia e-sportu w Canal +
  • Canal + będzie oferować nowe subskrypcje

Edytowany na 02/02/2017 o 10:13