Jaki laptop do gry? nasze propozycje

Uruchamianie najnowszych gier wideo na laptopie żądać silną i spójną konfigurację. Oto nasz wybór poświęcona amatorskiej grze.

Rok po roku, gry wideo stają się bardziej realistyczne i bardziej wymagający pod względem wydajności. Składniki do daty i jednorodnej konfiguracji są dobre warunki do wyświetlenia pożądanej lejności.

układ graficzny jest głównym elementem do uruchamiania najnowszych tytułów w dobrych warunkach. Jest częściowo ten składnik, który zadecyduje nasz wybór dla laptopa gamer który Ci odpowiada.

Przenośny odtwarzacz dla
Znajdź te PC gamer na EBAY >

Jednak to nie wystarczy, aby zatrzymać w konkretnym odniesieniem do wyboru laptopa. Bardzo szybki procesor graficzny, ale otoczone edytor zbyt mała moc lub Wielkość pamięci niedostateczny nie może czynić cuda.

Podobnie, nie ma sensu, aby przejść do najpotężniejszej karty graficznej czy to jest grać na bardzo niskie: musi znaleźć sobie prawo Kompromis pomiędzy GPU i definicji Pochodzący z płyty.

Innym ważnym kryterium: obecność lub brak SSD w urządzeniu. Ten nośnik pamięci zapewnia znaczny komfort w grach nośnych. Najbardziej wymagający (i wytrzymalsze) może nawet zdecydować się na SSD RAID 0 w dwóch.

Składniki nie są jedynymi kryteriami przy wyborze Notebook PC Gamer Musi również sprawdzić jakość klawiatury, oh decydującym elementem w grze, lub sprzęt audio opierając się o laptopa.

Wreszcie, system wentylacji w miejscu, producent określi zachowanie komórki pod względem komponentów chłodniczych i hałasu. Element, który może przechylić szalę.

Na podstawie tych przesłanek, pisanie Clubic wybrano trzy konfiguracje stanie zaspokoić swój apetyt piłki nożnej!Acer V Nitro Black Edition VN7Nie będziemy kłamać: laptop, który może odtwarzać większość obecnych gier, w dobrych warunkach, to wymaga co najmniej 1 000 inwestycji. I to właśnie ta cena podchodzimy do tego laptopa Acer. Niedawny marka, która nie zawsze miał dobrą reputację te lata, ale tutaj bardzo skutecznie wyzwanie gry na telefon. WV nitro VN7 "black Edition" rzeczywiście jest wielkim osiągnięciem, zarówno dla jej szczupłe i raczej udane, jak rozwiązań technicznych firmy Acer.

Producent wsunął jej podwoziem Rdzeń i5-6300HQ, 8 GB pamięci RAM i GeForce GTX 960m z firmą NVIDIA, co stanowi początek wysokiej koniec kameleon w mobilnym GPU. Z pewnością nie będzie uruchamiać wszystkie gry w natywnej rozdzielczości Full HD na ekranie (z antyodblaskową) leczenia tego laptopa, ale zadowoli graczy, których poziom popytu pozostaje umiarkowana.

strona przechowywanie, Acer miał dobry pomysł, aby wprowadzić dwie jednostki: a SSD 128 GB dla systemu, dysk twardy 1TB na dane. Należy jednak pamiętać, że duży dysk ma tylko prędkość obrotową 5400 obr./min.

Pozostałe korzyści przekonuje jednak: trzy porty USB 3.0, klawiatura całkiem przyzwoity i podświetlany, a przede wszystkim format (17,3", 3 kg), która pozwala na pewną mobilność. tylko touchpad nie jest, ale mimo wszystko, laptop gamer koniecznie towarzyszyć myszy ...

Acr MSI GT
Oto alternatywa dla nieco więcej witaminy Acer model: MSI GT. Pozostaje w 128 GB SSD, ale przechodzi na twardym dysku, który obraca się na 7200 obrotów na minutę. Ale przede GPU ewoluuje do GeForce GTX 970M z 6 GB dedykowanej pamięci: telefon chipem, która zadowoli większość graczy, nawet w natywnej rozdzielczości ekranu w tym laptopie (1920 x 1080). Tandem Rdzeń i7-6820HK (Skylake) i 16 GB RAM zapewnia zapas więcej niż wygodne.

strona sprzęt, my oczywiście znaleźć podświetlaną klawiaturę, ale również pakiet dźwięk 2.1 (Dynaudio), co w połączeniu z ekranem 17,3 cala, obiecuje poprawić doznania. Szkoda, że ​​MSI wybrała przeoczyć Blu-ray ...

Wreszcie, należy pamiętać, że jeśli MSI może zapewnić taką komórkę w tej cenie, to częściowo dlatego, że ta maszyna jest dostarczana bez systemu operacyjnego. Trzeba będzie zainstalować jeden z wyboru: gospodarki, która w końcu przynosi trochę wolności.

Asus ROG G751
Kończymy ten wybór z G751 z Asus ROG. Model przedstawiony tutaj osadza najnowszą technologię: Mobile G-Sync. Rzeczywiście, technologia NVIDIA pojawił się na laptopach w tym roku, w tym tego ROG G751.

Jego panel Full HD 17,3 cala wyświetla obrazy jak i jako karty graficznej dostarcza. Więc GeForce GTX 980m i 4GB GDDR5 dyktować swoje prawa na tym laptopie, w razie potrzeby, Core i7-4720HQ i ... 16 GB pamięci RAM.

Pełna łączność, w tym Podświetlenie klawiatury jest konfigurowalny, system audio 2.1, 512GB SSD i HDD 1TB (7200 RPM): niczego nie brakuje w tym komputerze, ponieważ w odróżnieniu od MSI, posiada / nagrywarka Blu-ray. I do gry, nie znajdziesz prawdopodobnie nie wiele lepiej, jeśli nie zdecydować się na konfiguracji SLI, i znowu. Nieuchronnie, cena jest więc: spodziewać się 2000 euro.Edytowany na 09/26/2017 o 5:08 P.M.