Virgin Mobile: powrót do 20GB oferta 3,99 zł

Oferty są powiązane z Virgin Mobile, czyli tym razem na 3,99 euro pakiet zazwyczaj sprzedawany do 19,99 euro. Wywołania programu, nieograniczone SMS i MMS, 20GB 4G i MY Europa zaletą.


Istnieje kilka dni, Virgin Mobile zaproponował plan głosowych, nieograniczone SMS i MMS z 1 GB danych za 6 euro „dla życia”, to znaczy, bez promocji na czas określony. Od weekend, MVNO idzie jeszcze dalej z identycznego pakietu, tym razem wyposażonej w 20 GB danych w 4G, wszystko za 3,99 euro.

Formuła bez zaangażowania ma również weekend korzyść Europy, która pozwala również na łączenie się i korzystanie z danych w krajach europejskich, bez dodatkowych kosztów, gdyż konsumpcja jest odejmowana od pakietu.

Oferta zarezerwowana dla nowych klientów i jest ważna do 23 marca. Virgin Mobile już założyć podobny program na początku zeszłego grudnia, wraz z SFR (patrz Virgin Mobile i SFR Red również obniżyć ceny: 3.99 euro za pakiet 20GB (UPD)), a zatem odnawia swoją ofertę w w ramach swojej „dni XD”, prawdopodobnie chcąc znacząco zwiększyć swoją bazę abonencką. Należy pamiętać, że ta promocja jest ograniczona do pierwszych 50 000 subskrypcji i nie łączyć z innymi promocjami lub z opcją Dooble danych.

Dni XD Virgin MobileEdytowane 14/03/2016 09:45