Hacking: Zone-Telechargement.ws kierowanych przez zablokowanie

Najnowsze badania z Hadopi na zastąpienie Sklepu Zone-Telechargement.com witryny o tej samej nazwie z siedzibą w Samoa Zone-Telechargement.ws wykazały, że udało mu się uchwycić dużo ruchu od swojego poprzednika. Nieuchronnie, posiadacze praw nie widzą dobre oko i postanowiliśmy podjąć działania, aby zapobiec dalszej szkody.

Według informacji serwisu Następny Inpact kilka stron internetowych specjalizujących się w nielegalnego pobierania i strumieniowania podlegałyby wniosek blokującym we Francji.

4 strony Zone-Telechargement.ws i Papystreaming.org


Nic nie zostało ustalone i dostępność Zone-Telechargement.ws jest dowodem. Niemniej jednak, zgodnie z informacjami Inpact Następnie Narodowej Federacji Dystrybutorów Filmowych (FDNF), Stowarzyszenie Niezależnych Producentów (API), Związku Producentów i Związku edycji wideo (SEVN) wyznaczona sprawiedliwości działać przeciwko czterech francuskich serwisów wyspecjalizowanych w nielegalnym streamingu i nielegalnego pobierania.

Wśród tych miejsc jest słynna Zone-Telechargement.ws, Papystreaming i zonetelechargement.su i sokrostrem.cc. Popyt jest zawsze taki sam: usunięcie z listy stron internetowych w wyszukiwarkach Google, CASE, a także blokowania przez dostawców usług internetowych, aby uniemożliwić dostęp do stron i dlatego plików.

Pobierz Strefa

CNC jest pierwszy


Jeśli będzie musiał poczekać kilka miesięcy przed podjęciem decyzji przez sąd, procedura ta jest unikalna na kilka sposobów, mówi Następny Inpact. Przede wszystkim przez bezpośrednią interwencję CNC, Narodowego Centrum Sztuki Filmowej oraz ruchomego obrazu, które mogą wystąpić w takich zastosowaniach, od czerwca 2016 r.

Ponadto skarżący adres powiązań obfuscateurs-Strefa Download, którego celem jest zmniejszenie przepływu środków pieniężnych z witryny, dl-protecte.com sprawę.

Naturalnie, ten typ postępowania ma swoje ograniczenia i administratorzy witryny download-Zone i innych atakowanych przez żądanie blokowania prawdopodobnie już przygotowują paradę, jak zmiany adresu, który w rzeczywistości nie będzie dotyczy reklamacji.

  • Pobierz Strefa: skopiuj strona działa dobrze
  • Obszar nowy pobrania on-line
  • Unia Europejska usunęła studium który twierdził, że piractwo nie wpływa na sprzedaż
  • Hacking: Rozszerzenia Kodi są zamykane jeden po drugim
Edytowany na 19/10/2017 o 5:44 P.M.